Το πρόγραμμα της Superleague 1 για τη σεζόν 2019-20

Ακολουθώντας τα πρότυπα των μεγάλων ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων (Premier League, La Liga), οι άνθρωποι της Λίγκας πραγματοποίησαν σε αίθουσα ξενοδοχείου της Βουλιαγμένης για πρώτη φορά στα χρονικά, κλήρωση μέσω υπολογιστή, αφήνοντας στην άκρη τους κλειδάριθμους και τα… παρωχημένα μπαλάκια.

Δείτε την πρώτη αγωνιστική της Superleague 1 για τη σεζόν 2019-20

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ – Ξάνθη

Λαμία – Παναθηναϊκός

Άρης – ΟΦΗ

ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός

Πανιώνιος – ΝΠΣ Βόλος

Ατρόμητος – ΑΕΛ


Τα ντέρμπι της Super League 1 για τη σεζόν 2019-20

3η: 14-16/9 και 16η: 21-23/12 Άρης – Παναθηναϊκός

4η: 21-23/9 και 17η: 4-6/1 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ – Άρης

5η: 28-30/9 και 18η: 11-13/1 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

6η: 5-6/10 και 19η: 18-19/1 Άρης – Ολυμπιακός

8η: 26-28/10 και 21η: 25-27/1 Ολυμπιακός – ΑΕΚ

9η: 2-4/11 και 22η: 1-3/2 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

10η: 9-10/11 και 23η: 8-10/2 Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

11η: 23-25/11 και 24η: 15-17/2 ΑΕΚ– Άρης

12η: 1-2/12 και 25η: 22-24/2 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ


Ολόκληρο το πρόγραμμα της Super League 1 για τη σεζόν 2019-20

2η αγωνιστική (31 Αυγούστου 1-2 Σεπτεμβρίου)

ΑΕΛ – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
Βόλος – Άρης
Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Ξάνθη
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Λαμία – Ατρόμητος

3η αγωνιστική (14-16 Σεπτεμβρίου)

ΑΕΚ – Λαμία
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Άρης – Παναθηναϊκός
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – Βόλος
ΟΦΗ – Παναιτωλικός
Πανιώνιος – ΑΕΛ

4η αγωνιστική (21-23 Σεπτεμβρίου)

ΑΕΛ – Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος
Βόλος – ΟΦΗ
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Άρης
Λαμία – Πανιώνιος

5η αγωνιστική (28-30 Σεπτεμβρίου)

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Ξάνθη – Βόλος
Άρης – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Ολυμπιακός – Λαμία
ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος – Παναθηναϊκός

6η αγωνιστική (5-7 Οκτωβρίου)

ΑΕΛ – ΑΕΚ
Άρης – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
Βόλος – Ατρόμητος
ΟΦΗ – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός – Ξάνθη
Λαμία – Παναιτωλικός

7η αγωνιστική (19-21 Οκτωβρίου)

ΑΕΚ – Βόλος
Ξάνθη – Άρης
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΟΚ – Λαμία

8η αγωνιστική (26-28 Οκτωβρίου) 

Άρης – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Ατρόμητος – Πανιώνιος
Βόλος – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
ΟΦΗ – Ξάνθη
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ

9η αγωνιστική (2-4 Νοεμβρίου)

ΑΕΚ – Ατρόμητος Αθηνών

ΑΕΛ – ΟΦΗ

Ξάνθη – Ολυμπιακός

Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης

Πανιώνιος – Άρης

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

Λαμία – Βόλος

10η αγωνιστική (8-11 Νοεμβρίου)

ΑΕΛ – Λαμία
Ξάνθη – Πανιώνιος
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Βόλος – Παναιτωλικός
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

11η αγωνιστική (23-25 Νοεμβρίου)

ΑΕΚ – Άρης
Αστέρας Τρίπολης – Βόλος
Ατρόμητος – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Λαμία – Ξάνθη

12η αγωνιστική (30/11, 1-2 Δεκεμβρίου) 

ΑΕΛ – Βόλος
Ξάνθη – Ατρόμητος
Άρης – Λαμία
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος – Παναιτωλικός

13η αγωνιστική (7-9 Δεκεμβρίου)

ΑΕΚ – Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Άρης
Βόλος – Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – Ξάνθη
Λαμία – ΟΦΗ

14η αγωνιστική (14-15 Δεκεμβρίου)

ΑΕΛ – Ατρόμητος
Ξάνθη – ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός
Βόλος – Πανιώνιος
ΟΦΗ – Άρης
Παναθηναϊκός – Λαμία
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

15η αγωνιστική (18-19 Δεκεμβρίου)

ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης
Ξάνθη – Παναιτωλικός
Άρης – Βόλος
Ατρόμητος – Λαμία
Ολυμπιακός – ΑΕΛ
ΟΦΗ – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ

16η αγωνιστική (21-23 Δεκεμβρίου)

ΑΕΛ – Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη
Βόλος – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – Άρης
Παναιτωλικός – ΟΦΗ
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
Λαμία – ΑΕΚ

17η αγωνιστική (4-6 Ιανουαρίου)

ΑΕΚ – Παναιτωλικός
Ξάνθη – ΑΕΛ
Άρης – ΠΑΟΚ
Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
ΟΦΗ – Βόλος
Πανιώνιος – Λαμία

18η αγωνιστική (11-13 Ιανουαρίου)

ΑΕΛ – Άρης
Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ
Βόλος – Ξάνθη
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Παναιτωλικός – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Λαμία – Ολυμπιακός

19η αγωνιστική (18-19 Ιανουαρίου) 

ΑΕΚ – Λαμία
Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Ατρόμητος – Βόλος
Ολυμπιακός – Άρης
Παναιτωλικός – Λαμία
Πανιώνιος – ΟΦΗ
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης

20η αγωνιστική (22-23 Ιανουαρίου)

ΑΕΛ – Παναιτωλικός
Άρης – Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
Βόλος – ΑΕΚ
ΟΦΗ – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – Ατρόμητος
Λαμία – ΠΑΟΚ

21η αγωνιστική (25-27 Ιανουαρίου)

ΑΕΚ – Ολυμπιακός
ΑΕΛ – Παναθηναϊκός
Ξάνθη – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Άρης
Πανιώνιος – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – Βόλος
Λαμία – Αστέρας Τρίπολης

22η αγωνιστική (1-3 Φεβρουαρίου)

Άρης – Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Ατρόμητος – ΑΕΚ
Βόλος – Λαμία
Ολυμπιακός – Ξάνθη
ΟΦΗ – ΑΕΛ
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

23η αγωνιστική (8-10 Φεβρουαρίου)

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης – Άρης
Ατρόμητος – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – Βόλος
Πανιώνιος – Ξάνθη
ΠΑΟΚ – ΟΦΗ
Λαμία – ΑΕΛ

24η αγωνιστική (15-17 Φεβρουαρίου)

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ
Ξάνθη – Λαμία
Άρης – ΑΕΚ
Βόλος – Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός – Πανιώνιος
ΟΦΗ – Ατρόμητος
Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός

25η αγωνιστική (22-24 Φεβρουαρίου)

ΑΕΚ – ΟΦΗ
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
Ατρόμητος – Ξάνθη
Βόλος – ΑΕΛ
Παναιτωλικός – Πανιώνιος
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Λαμία – Άρης

26η αγωνιστική (1 Μαρτίου)

ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης
Ξάνθη – ΠΑΟΚ
Άρης – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
ΟΦΗ – Λαμία
Παναθηναϊκός – Βόλος
Πανιώνιος – ΑΕΚ


Κάνε like στην σελίδα του 2future4u στο facebook για να βλέπεις όλα τα βίντεο


2

Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s